Замовлення

Як зробити замовлення

  • Замовлення можна виконувати без реєстрації на сайті.

  • Щоб купити товар необхідно вибрати потрібний розмір і додати товар у кошик, натиснувши на кнопку "Купити". Спочатку для товарів використовуються роздрібні ціни. Як тільки сума Вашого замовлення перевищить 1500 грн.(за оптовими цінами), автоматично будуть застосовані оптові ціни. Зверніть увагу, що Вам не потрібно набирати одного товару на 1500 грн. Ви можете одягнути всю сім'ю за оптовими цінами.

  • Замовлення потрапляє до складу, де його починають збирати. Замовлення обробляються у порядку черги. Під час акцій збір замовлення може тривати кілька днів.

  • Як тільки замовлення буде зібрано, вам на електронну пошту прийде лист із сумою до оплати та реквізитами. На оплату замовлення дається 7 днів, якщо він не оплачується, тоді замовлення анулюється автоматично.

  • Після отримання оплати – відправлення замовлення. Відправлення щодня, крім суботи та неділі.

Наші менеджери з продажу із задоволенням дадуть відповідь на всі ваші питання, познайомлять вас з новими колекціями (акціями, системою знижок), щоб ви змогли підібрати найбільш підходящий асортимент товару, який оперативно буде сформований на складі і доставлений вам будь-яким зручним для вас способом.

Гарантуємо, що ваше замовлення буде відповідати всім вашим вимогам.

Оплата заказа

Доставка заказа

Адреса та контактні телефони

Українa, м. Хмельницький, провулок Проїзний,10

Контактні телефони: (067) 900-74-00, (063) 651-48-07