Про компанію

       Зареєстрована в Україні торгова марка "Bakhur" - підприємство трикотажного виробництва України, що динамічно розвивається. На ринку трикотажного одягу підприємство працює з 2004 року.

       Основний напрямок діяльності підприємства — власне виробництво та оптовий продаж модного одягу для чоловіків і жінок. Підприємство випускає вироби сучасного дизайну та оригінального стилю з високоякісної сировини. Повний цикл виробництва одягу, починаючи від створення ескізів, розробки програм для в'язального обладнання, в'язання виробів та закінчуючи упаковкою готової продукції, відбувається у нас на підприємстві в Україні, м. Хмельницькому. Одяг оптом від "Bakhur" - це незмінна якість та ексклюзивність за доступною ціною.

    Одяг від ТМ "Bakhur" – це якісний трикотажний жіночий та чоловічий одяг класичного, молодіжного та спортивного стилю за доступною ціною. Також ми пропонуємо дивовижну колекцію в'язаних пледів. Висока якість, прийнятні ціни, актуальний і сучасний дизайн - завдяки чому наша продукція користується великим попитом. Сучасне обладнання та кваліфікований персонал дозволяють нам своєчасно реагувати на вимоги ринку, та пропонувати кращі умови нашим клієнтам – тим самим гідно витримуючи конкуренцію на ринку виробників одягу.

      Одяг ТМ Bakhur сертифікований та випускається відповідно до ДСТУ ГОСТ 3-062-2004,31409:2014 та 31410:2014 та відповідає вимогам чинного санітарного законодавства України.

      Ми надаємо найкращі умови для співпраці нашим партнерам! Працюємо за системою Dropshipping. Індивідуальний підхід до кожного клієнта. Ми докладаємо всіх зусиль для того, щоб дистрибуція нашої продукції була максимально зручною та простою. Запрошуємо до співпраці торгові мережі, інтернет магазини та організації, корпоративних замовників, приймаємо замовлення на виготовлення трикотажних виробів.

     Менеджери з продажу із задоволенням дадуть відповідь на всі ваші питання, познайомлять вас з новими колекціями (акціями, системою знижок), щоб ви змогли підібрати найбільш підходящий асортимент товару, який оперативно буде сформований на складі і доставлений вам будь-яким зручним для вас способом.

     Гарантуємо, що ваше замовлення буде відповідати всім вашим вимогам.

   Наше виробництво
 
Виробництво одягу з трикотажу
Процес виробництва трикотажного одягу на нашому підприємстві поділено на 3 ділянки:
  • Трикотажний цех: В'язання трикотажних деталей одягу здійснюється контурним методом на сучасному німецькому устаткуванні "STOLL". Завдяки цьому нам вдається виключити втрати сировини на підкрій та домогтися зниження собівартості виробів за збереження високої якості. Тому при виробництві дорогих виробів із високоякісної пряжі використовують саме його. Як сировину ми використовуємо пряжу з додаванням натуральних волокон (мохер, шерсть, бавовна).

  • Цех волого - теплової обробки (СОТ): Перш ніж потрапити до швейного цеху кожна трикотажна деталь проходить проміжну парову обробку на пропарювальному пресі KMS TOROS PS900, що дозволяє стабілізувати трикотаж і досягти вищої якості виробів. Після збирання у швейному цеху вироби знову повертаються до цеху СОТ для фінішної обробки на пропарювальному обладнанні.

  • Швейний цех: Зшивання контурних деталей трикотажного одягу проводиться на страйкових машинах італійської фірми Rimoldi. Для кетлівки комірів, планок та манжет використовуються кеттельні машини КMS. Також цех обладнаний оверлоками Pegasus, Mitsuyin та універсальними машинами Pfaff та Zoje. На кожному етапі виробу проходять проміжний контроль якості та загальну перевірку перед упакуванням.

     

   

   

   

   

   

Адреса та контактні телефони

Українa, м. Хмельницький, провулок Проїзний,10

Контактні телефони: 063 469 2351, 066 955 9750 (дирекція)

Ми цінуємо Вас як клієнтів та сподіваємось на плідну та тривалу співпрацю.

Ми в соціальних мережах